درباره ما
آسیا موتور

از گذشته تا حال

شرکت آسیا موتور در سال ۱۳۷۳ با گرد هم آمدن تعدادی از مهندسین حوزه‌ی خودرو با مجوز سازمان صنایع سنگین، تأسیس شد. این شرکت طی ده سال گذشته با تکیه بر دانش روز و نیروهای متخصص و کارآمد، هم‌زمان در زمینه تولید و واردات انواع خودروهای با کیفیت از کشورهای روسیه و چین، توفیق و تجربه ارزشمندی در بخش ناوگان حمل ونقل عمومی کشور کسب نموده است. خودروهای آسیاموتور شامل ون، مینی‌بوس، اتوبوس شهری و بین شهری در انواع دیزلی، برقی، گازوئیلی و گازی می‌باشند.

مأموریت

سیاستهای گروه خودروسازی آسیاموتور، مبتنی بر سیاستهای اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران، چشم انداز آینده کشور، راهبردهای صنعتی و تجاری جهت رونق بازار موفق داخلی و خارجی، خصوصاً در بخش تولید ترسیم و برنامه ریزی شده است.

شرکت آسیا موتور با سابقه، تجربه و تخصص فنی بسیار بالا همواره نگاهی ویژه به حمل ونقل عمومی داشته و همچنین رفاه جامعه را در رأس اولویتهای خود قرار داده است.

این شرکت جهت نيل به اين مهم، از طریق ايجاد بستر مناسب همکاري با خودروسازان خارجي در زمينه های تامین، طراحی قطعات، باز طراحی محصول، ‏مهندسی توليد و مونتاژ، فروش و خدمات پس از فروش خودروها اقدام نموده است. این شرکت با ایجاد زنجيره ارزش و با اتكاء به كارشناسان متخصص و فن‏آوري‏هاي روز جهان، در کنار رعايت كامل استانداردهاي مديريت جامع كيفيت، تلاش مي‏كند با تولید محصولات با كيفيت، ايمن، به ‏روز و منطبق با نیاز مشتريان، به سوي اهداف تعيين شده و چشم ‏انداز خود در حركت مستمر و پويا ‏باشد.

چشم‌انداز و ارزش‌ها

شرکت آسیا موتور در نظر دارد با بهره‌گیری از مناسب‌ترین بسترها، نیاز ناوگان حمل ونقل عمومی کشور را با خودروهای مدرن کارآمد، ایمن، کم‌مصرف و مقرون به صرفه تأمین نماید و از طریق انتقال تکنولوژی و بومی‌سازی قطعات و تجهیزات، تعهد خود را در این عرصه جامع عمل پوشاند.

از جمله مهمترین ارزش‌های شرکت آسیا موتور میتوان به ایجاد اشتغال و کارآفرینی به دنبال توسعه بخش تولید و واردات اشاره کرد.

آسیا موتور با رویکرد وسیع و چشم‌انداز بلندمدت، سهم قابل‌توجهی را در تولید و واردات محصولات با کیفیت همراه با تکنولوژی روز دنیا نظیر خودروهای سواری، مینی‌بوس، ون و …  در کشور عزیزمان ایران، رقم خواهد زد. آسیا موتور با اخذ نمایندگی از شرکتهای خودروسازی چین و روسیه امکان واردات خودرو و قطعات را فراهم نموده و بستری مناسب جهت نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی کشور ایجاد کرده است.

در این مسیر تعهد به ارزشهای بنیادین از جمله کیفیت، ایمنی و حفاظت از محیط زیست و همچنین جلب رضایت مشتریان اساس پیشرفت شرکت است.

مجموعه آسیا موتور

– دفتر مرکزی
– سازمان فروش و خدمات پس از فروش
– سایت مرکزی تولید (کارخانه قزوین)

آسیا موتور

برخی اهداف شرکت