کنترل خودروهای غیر بومی در ورودی آذربایجان شرقی

کنترل خودروهای غیر بومی در ورودی آذربایجان شرقی

سرپرست پلیس راه استان آذربایجان شرقی اعلام کرد تمام اتوبوس ها و خودروهای غیر بومی در ورودی استان آذربایجان شرقی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بررسی می شوند. تب سرنشینان با دستگاه چک می شود اگر تب داشتند مستقیم به بیمارستان منتقل می شوند.

مبتلا شدگان در آذربایجان شرقی

رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز اعلام کرد تا الآن ۱۲ نفر در آذربایجان‌ شرقی به دلیل مبتلا شدن به ویروس کرونا  فوت شده اند. همچنین شمار مبتلایان به این بیماری در استان به ۱۴۶ نفر افزایش یافته است.

دکتر صومی در گفت وگو با اخبار شبکه سهند با بیان اینکه ۹۰ درصد مبتلایان به کرونا بر اثر تردد در اجتماعات مبتلا شده‌اند گفت: ارتباطات خانوادگی هم علت ۱۰ درصد از ابتلاها به کرونا است.

نحوه کنترل خودروهای غیر بومی

کارشناسان بهداشت و درمان پس از توقف اتوبوس ها و خودروهای غیربومی ورودی به استان، با استفاده از دستگاه تب سنج مسافران را از نظر بیماری کرونا بررسی و در صورت مشکوک شدن وضع مسافر، آنان را به بیمارستان منتقل می کنند.

سرپرست پلیس راه آذربایجان‌ شرقی با اعلام آمادگی برای همکاری با نهادهای ذی ربط برای پیشگیری از شیوع کرونا ویروس گفت: ایمن سازی مبادی ورودی استان و تبریز از سوی ماموران پلیس راه تا زمان عادی شدن شرایط ادامه دارد.

خودروهای غیر بومی

 

 

 

 

 

 

عبارات مرتبط برای جستجوی این مطلب

خودرو

خودرو بومی

خودرو غیر بومی

کنترل خودرو

مقابله با کرونا

آذربایجان شرقی

تبریز

سراب

تجارت

اخبار خودرو

اخبار سلامت

ویروس کرونا

پیشگیری از کرونا

tejarat

سرمایه گذاری