مقابله با کرونا در پایانه های مسافربری سنندج

مقابله با کرونا در پایانه های مسافربری سنندج

معاون حمل و نقل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کردستان اعلام کرد تمام اتوبوس های پایانه های مسافربری سنندج ضدعفونی شدند.

ضدعفونی پایانه مسافربری سنندج

امیر جمشید نژاد رئیس سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری سنندج اعلام کرد این سازمان با یک دستگاه کارواش سیار و سه نفر اکیپ برای ضدعفونی کردن تمامی تجهیزات و صندلی‌ های مورد استفاده در پایانه‌ های برون شهری سنندج پای کار است.

جمشیدنژاد افزود: عملیات ضدعفونی کردن ناوگان حمل ونقل برون شهری، تا اعلام وزارت بهداشت مبنی بر کنترل این ویروس ادامه خواهد داشت.

ضدعفونی ترمینال ها

آقای حسینی معاون حمل و نقل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همچنین گفت: تمام وسایل و تجهیزات مورد استفاده در ترمینال تهران و ترمینال شمال غرب سنندج نیز ضدعفونی شدند.

وی همچنین خاطرنشان کرد: هر روز قبل از آغاز فعالیت مینی بوس‌ ها و اتوبوس‌ های مسافربری شهری، شرکت‌ های تعاونی نیز موظف شدند تمامی صندلی‌ ها و شیشه‌ های اتوبوس‌ ها را ضدعفونی کنند.

هشدارهای پزشکان

با توجه به هشدار‌های پزشکان مبنی بر احتمال آلوده بودن شیشه‌ ها و صندلی اتوبوس‌ ها و مینی بوس‌ های برون شهری، برای رفع نگرانی و پیشگیری از ابتلای شهروندان، این سازمان با همکاری سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری سنندج و با خرید تجهیزات لازم، ضدعفونی و شستشوی کامل اتوبوس‌ ها و مینی بوس‌ های برون شهری و همه پایانه‌ های مسافربری سنندج را آغاز کرد.

مسافربری سنندج

 

 

 

 

 

 

 

عبارات مرتبط برای جستجوی این مطلب

مسافربری

پایانه

پایانه مسافربری

سنندج

ضد عفونی

پیشگیری

کرونا

پیشگیری از کرونا

مقابله با کرونا

حمل و نقل

حمل و نقل برون شهری

حمل و نقل سنندج

پایانه های سنندج

ضدعفونی اتوبوس ها

ضدعفونی قطار

مسافر

مسافرت

بیماری

سرمایه گذاری

mebco

tejarat